Kolay Kullanım

ICESOFT, hazırlamış olduğu programları bilgisayar kullanmayı asgari düzeyde bilen herkesin anlayabileceği şekilde tasarlamıştır.

Minimum Efor

ICESOFT’un hazırlamış olduğu programları kullanırken zihniniz yorulmaz. Minimum efor sarf ederek sonuca ulaşırsınız.

Zaman tasarrufu

Zamanın kıymetini çok iyi bilen ICESOFT müşterilerinin angaryalarla uğraşmaması için tüm angaryaları kendisi üstlenmiştir.

Herkes için hazırlanmış

Projelerimiz sade ve temiz arayüz ile işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilmeniz için hizmetinize sunulmuştur.

ICESOFT
— LTD. ŞTİ.

Haberler

Personel Teşvik Hesaplama Sistemi

Yürürlüğe giren yeni teşvikler ile birlikte güncellenen teşvik hesaplama sistemi yeni versiyonumuz yayınlandı.

08.01.2020

netFatura.com.tr Yayında !

Artık e-arşiv faturalarınızı netFatura üzerinden kesebilir, onaylayabilir ve pdf olarak hızlıca indirebilir / mail gönderebilirsiniz.

13.12.2020

Yeni Ofisimize Taşındık.

Ofisimizi Bahçelievler'e taşıdık. Yeni ofisimizde bizi ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgileri iletişim sayfamızdan takip edebilirsiniz.

29.11.2020

Hizmetler

Dijital pazarlama sürecinde geç kaldığınız başlangıcı yaparken bir adım önde olmanızı sağlayabiliriz. Kurumsal kimliğiniz için gerekli tüm hizmetleri tek adreste alın.

Web Programlama

ICESOFT özel çözümler üreterek ihtiyaçlarınızı sistematik olarak hızlandırıp problemler ile uğraşmadan prestij kazandırmak için var olan bir kuruluştur.

Web Tasarım

Web Tasarım Kurumsal Web Site Tasarımı, E-Ticaret Sitesi veya Özel Web Yazılım Projeleri alanında A'dan Z'ye kapsamlı çözümler sunuyoruz.

Responsive Web Tasarım

ICESOFT kullanımıyla şekillendirilmiş tasarıma uygun kodlama yapısı her tür mobil cihazın görüntüleme çözünürlüklerinde sorunsuzca okunaklı şekilde görüntülenmesini sağlarlar.

Grafik & İçerik Geliştirme

Web siteleri için kullanıcı deneyimi çok önemlidir. Bu yüzden, profesyonel ekibimiz tarafından; hedeflenen kitleye yönelik tasarım çalışması yapılır.

SEO

Web sitenizin arama motorlarında daha iyi konumda listelenmesi için doğal ve yenilikçi tekniklerle periyodik güncellemeler yapıyoruz.

Optimizasyon

Web site optimizasyonu, bir web sitesinin işletme hedeflerini yürütme becerisini geliştirmek için kontrollü denemenin kullanılması sürecidir. IceSoft olarak web sitenizin performansını iyileştirmek için buradayız.

İnternet Reklamcılığı

Daha geniş kitlelelere ulaşabilmeniz için arama motoru ve sosyal ağlardaki görünürlüğünüzün profesyonelce yönetilmesini sağlayabiliriz.

Gelişmiş Özellikler

Kullanıcın isteğine göre tasarım veya programlarda özelleştirmeler mümkün olduğu gibi , ihtiyaçlarına uygun şekilde optimizasyon yapılabilmektedir.

Projeler

Ne Yapıyoruz

İşletmelerin süre ve maliyetlerini azaltıcı her türlü teknolojik yenilik bizim ilgi alanımıza girmektedir.

Yazılım ve Tasarım Alanlarındaki Tüm İhtiyaçlarınıza Müşteri Desteği Sağlamaktayız

İLETİŞİM FORMU